Witaj w naszym sklepie!

Kilka słów od naszego zespołu!

Serwis internetowy eTrawa.pl to przede wszystkim grupa młodych ludzi z pozytywną energią oraz głowami wypełnionymi świeżymi pomysłami. Jako główny przedstawiciel firmy Lano Landscaping jesteśmy zobowiązani do trzymania wysokiego poziomu obsługi oraz stanów magazynowych jako jedyni w Polsce. Obsługujemy klientów detalicznych jak i hurtowych (np. sklepy ogrodnicze) oraz klientów inwestycyjnych (biura, hotele, ogrody indywidualnie projektowane). Oferujemy pełny zakres produktów i usług przy trawie sztucznej od wybrania modelu (możliwość wysłania próbek), przez dostawę w terminie już od 48 godzin, po montaż na terenie kraju* i konserwację. Oferujemy także rozwiązania sportowe zarówno rekreacyjne jak i profesjonalne z możliwością malowania linii pod daną dyscyplinę. Najważniejsza jest dla nas praca na najwyższej jakości produktach – trawy Lano produkowane są z włókien PP i PE w Belgii, mamy doświadczenie z tą fabryką zarówno na polu wykładzinowym jak i traw czy dywanów od wielu lat. Nasza praca nie kończy się na sprzedaży – jeśli nasz produkt ubrudził się lub w czasie użytkowania pojawił się problem, zawsze stoimy frontem do klienta i próbujemy znaleźć najlepsze rozwiązanie. Nasz zespół ma duże doświadczenie w branży podłóg ponieważ poza naszą dywizją etrawa.pl posiadamy także sklep internetowy dywanownia.pl w którym oferujemy profesjonalne rozwiązania na podłogi wewnątrz budynków.

Oferowana przez nas sztuczna trawa, to produkt klasy premium dla Klienta o dużych oczekiwaniach względem jakości. Jest to doskonała alternatywa dla trawy naturalnej, która wymaga bardzo dużo zaangażowania i uwagi, aby utrzymać jej wygląd.
Sztuczna trawa cieszy oko nie tylko w sezonie i nie wymaga zaangażowania oraz dodatkowej pracy, aby ozdabiać tarasy, balkony i ogrody naszych Klientów przez okrągły rok.

Dlaczego warto nas wybrać?

Bezpieczna dostawa

Gwarantujemy bezpieczną dostawę zamówionych produktów!

Szybki kontakt

Odpowiadamy bardzo szybko na pytania naszych klientów!

Indywidualne podejście

Dobieramy najlepszą ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!