Uncategorized

Czym się kierować przy wyborze trawy sztucznej ?

Czym się kierować przy wyborze trawy sztucznej ?

 

Zakup trawy sztucznej teraz nie jest już tak prosty pod względem wyboru jak 10 lat temu kiedy w sklepach był jeden szorstki rodzaj który przypominał trawę tylko w kolorze i to też nie do końca… Dziś istnieją profesjonalne firmy które zajmują się sprowadzaniem traw sztucznych z całego świata. Nie polecałbym tych azjatyckich ponieważ w porównaniu np. z trawą europejską wyglądają nienaturalnie i mogą nie posiadać wszystkich atestów które posiadają trawy europejskie. Zwróć uwagę przy zakupie trawy na to czy sprzedawca chwali się krajem pochodzenia lub producentem. W tej branży jak w każdej innej istnieją marki premium jak Lano jak i marki mniej znane z chin niekiedy istniejące rok a po roku znikające z rynku co może skutkować np. problemami z gwarancją… Autoryzowany dealer danej trawy powinien udostępnić ci dane w jakim kraju została wyprodukowana trawa, czy posiada CE oraz kartę techniczną.

 Czym się kierować przy wyborze trawy sztucznej ? Wybór konkretnego modelu.

Najpierw musisz określić swoje potrzeby – kolor, wysokość włosia, budżet, podobność do trawy naturalnej… Potem musisz wybrać sklep w którym taki produkt zakupić… Sklepy stacjonarne rzadko oferują profesjonalną obsługę przy zamówieniach z racji na to, że z reguły oferują bardzo duży asortyment produktów. Warto znaleźć sklep który specjalizuje się w wąskim zakresie produktów jak np. trawa sztuczna, akcesoria do nich i np. dywany zewnętrzne. Wtedy istnieje większe prawdopodobieństwo, że trafisz na osoby kompetentne. Jak już określisz swoje potrzeby musisz potwierdzić, że dany model w danej półce cenowej jest dla ciebie najlepszy.

Czym się kierować przy wyborze trawy sztucznej ? Polecane modele wg sondy.

Przeprowadziliśmy sondę w której pytaliśmy znajomych oraz znajomych znajomych czym kierowaliby się przy zakupie trawy sztucznej oraz jaki model by wybrali. Wg tego utworzyliśmy zestawienie:

  • Botanic (za dobry stosunek jakości do ceny, wysokie włosie, naturalny wygląd i naturalny dotyk)
  • Verbena (za to, że jest bardzo milutka w dotyku 😊 oraz, że ma włosie umiarkowanej wysokości co może pomóc w czyszczeniu)
  • Lago (za niską cenę i oryginalny kolor który jest teraz bardzo popularny)
  • Victory (za to, że robi bardzo duże wrażenie, jest delikatna w dotyku „jak jedwab” i ma baaaaardzo wysokie włosie)
  • Polaris (za wysokie włosie miłe w dotyku, ciemny, naturalny kolor i odwzorowanie trawy naturalnej).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + 8 =