Uncategorized

Dywan zewnętrzny jako alternatywa dla trawy sztucznej

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dywan zewnętrzny jak alternatywa dla trawy sztucznej – opis rozwiązania

Dywan zewnętrzny jako alternatywa dla trawy sztucznej – opis rozwiązania. Co powiesz na to, żeby dywan wynieść do ogrodu i go tam zostawić… na zawsze ? Okazuje się, że dzisiejsza technologia pozwala na to by dywan leżał na zewnątrz przez cały rok, kolor był żywy, włosy nie wychodziły. To tylko jedna z zalet tego nowatorskiego rozwiązania. Dywany zewnętrzne charakteryzują się oryginalną stylistyką i są bardzo proste w użytkowaniu. Wystarczy odkurzyć i tyle – reszta to twój relaks na meblach ogrodowych. To nowatorskie rozwiązanie spowoduje, że twój taras lub altanka stanie się o wiele bardziej przyjemne i ekskluzywne oraz mniej surowe. Nasze dywany są odporne na wodę i promienie UV dlatego mogą cieszyć oko twoje i twojej rodziny przez długie miesiące bez konieczności prania czy chowania go na czas deszczu.

Dywan zewnętrzny jak alternatywa dla trawy sztucznej i płytek ceramicznych

Jako że wiele osób pyta nas o alternatywę dla płytek ceramicznych które w naszych warunkach niestety nie są zbyt dobrym rozwiązaniem ze względu na częste wahania temperatury między temperaturami dodatnimi i ujemnymi (ponad 100 cyklów rocznie !) co powoduje pękanie i odpadanie płytek postanowiliśmy znaleźć rozwiązanie. Pierwsze rozwiązanie to trawa sztuczna które idealnie sprawdza się w naszych trudnych warunkach i oferuje nawet do 10 lat gwarancji. Rozwiązaniem alternatywnym są płyty betonowe lub betonowe ozdobne i ocieplenie in wizualnie dywanem zewnętrznym. Zyskujemy wtedy odzwierciedlenie połączenia płytek ceramicznych z ciepłymi dywanami w domu – według nas rozwiązanie idealne !

Nowa kolekcja dywanów zewnętrznych już niedługo w sprzedaży !

Nasza nowa kolekcja dywanów została wybrana pod czujnym okiem architektów krajobrazu oraz wnętrz. Wzornictwo zostało przygotowane pod indywidualne zamówienie na potrzeby naszych klientów. Prekursorzy wyglądu terenów zielonych brali udział w wybieraniu koloru, wzornictwa, splotów oraz szeregu wielu innych ważnych aspektów do uzyskania najlepszego efektu. Zapraszamy do obejrzenia nowych dywanów Cubic w naszym sklepie internetowym www.etrawa.pl w zakładce Dywany Zewnętrzne.

 

Specjalny dywan z kolekcji premium z nagrodą Reddot

W naszej kolekcji znajdą Państwo także dywan Recyclo który otrzymał bardzo prestiżową nagrodę Reddot. Dywan wykonany jest z dętek rowerów – dzięki temu posiadamy dywan który jest w 100% z recyklingu, jest zindywidualizowany i ma bardzo ciekawą konstrukcję i splot.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row source=”media_library” image=”23″ img_size=”full” external_img_size=”” add_caption=”” alignment=”center” style=”” external_style=”” border_color=”grey” external_border_color=”grey” onclick=”” img_link_target=”_self” css=”.vc_custom_1463480213181{margin-bottom: -50px !important;}” title=”” custom_src=”” caption=”” link=”” img_link_large=””][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 + 12 =