Uncategorized

Szybki i prosty sposób na piękny balkon i taras

Szybki i prosty sposób na piękny balkon i taras

Szybki i prosty sposób na piękny balkon i taras to coś, czego szukacie? Mamy dla was kilka podpowiedzi, dzięki którym nie będziecie musieli się zastanawiać nad wyborem. Zewnętrzne aranżacje są szczególnie wymagające ze względu na bardziej intensywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Marzymy jednak o świeżości i zieleni, która utrzymywać się będzie cały rok. Dlatego też coraz bardziej popularne są dywany sztucznych traw i naręcza wielosezonowych roślin, którymi ozdabiamy dotychczas szare i nudne przestrzenie balkonów i tarasów. Przedstawiamy wam kilka sposobów na prostą aranżację tej przestrzeni, by nie tylko była piękna i zielona, ale przytulna i stylowa!

Szybki i prosty sposób na piękny balkon i taras – kilka pierwszych kroków

Tęsknimy za zielenią cały rok. W mieście jest jej coraz mniej, zwłaszcza w porze jesienno-zimowej. Możemy w prosty sposób utrzymać soczystą zieleń okrągły rok. Sztuczna trawa to rozwiązanie, które zbuduje nam całą piękną przestrzeń. Nie tylko pokryje nierzadko szarą, betonową podłogę, ale stworzy niepowtarzalny klimat. Warto zwrócić uwagę na sztuczne trawy z naturalnym wyglądem żywej roślinności, jak Botanic, Vega czy Castor. Różne struktury, nasycenie zielenią i kilka innych aspektów, na które warto zwrócić uwagę sprawią, że wybierzemy produkt idealny dla naszych potrzeb. Polecamy również uwadze również takie produkty, jak Victory czy Virgo. Ich ciekawe poszycie warte jest grzechu! Inne dostępne trawy sztuczne to na przykład Mira czy Polaris. Warto je porównać, by dobrać produkt szczególnie dopasowany do naszych potrzeb.

Szybki i prosty sposób na piękny balkon i taras – parę podpowiedzi i trików

Pomyślcie o zawieszeniu lampek. Doskonale budują nastrój i świetnie sprawdzą się jako przyjemne oświetlenie wieczornego spotkania ze znajomymi czy randki. Warto pomyśleć o dodatkowym umeblowaniu – wygodnym hamaku, fotelu wiklinowym czy stolikach zrobionych z palet. To wszystko świetnie buduje aranżację, a jednocześnie sprawdza się na podłożu ze sztucznej trawy i w otoczeniu bujnej zieleni w wiszących doniczkach. To świetna zabawa, możemy bowiem tanim kosztem sprawić, że balkon albo taras stanie się naszym azylem w środku miasta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × cztery =