Uncategorized

Jak wybrać odpowiednią trawę?

Jak wybrać odpowiednią trawę ?

W naszym sklepie można znaleźć aż około 60 jakości traw sztucznych. Czym kierować się przy wyborze trawy ?

Wszystko zależy od tego jakie mamy priorytety. Nasze trawy można podzielić na wiele sposobów ale wszystkie sprowadzają się do jednego – twój ogród będzie piękny i oryginalny 🙂

 

  1. Chcesz aby trawa wyglądała naturalnie, była gęsta, zbita i wytrzymała długo ? Polecamy produkty Victory i Rosemary – to produkty z naszej najwyższej półki jakościowej. Zachwycają dotykiem oraz wyglądem a w dodatku są bardzo wytrzymałe – posiadają aż 9 lat gwarancji.
  2. Chcesz aby trawa wyglądała naturalnie lecz szukasz raczej wariantu ekonomicznego ? Polecamy produkt Botanic lub Vega. Oba produkty cechuje optymalna cena i aż 9 lat gwarancji. Botanic posiada bardzo naturalny, ciemny kolor z dodatkiem beżu i brązu, a Vega jest trochę jaśniejsza i bardziej gęsta.
  3. Chcesz kupić coś trochę lepszego od Vegi z delikatnie wyższym włosem ale nadal ekonomicznego ? Castor będzie odpowiednią trawą dla ciebie ! Castor to wyższa i gęstsza wersja Vegi.
  4. Szukasz czegoś najtańszego ? Nawet nasze najtańsze produkty są wyjątkowe – Greenfield posiada jako jedna trawa niskobudżetowa na rynku drenaż który odprowadza wodę. Dodatkowo nawet najtańszy produkt z naszej oferty ma aż 3 lata gwarancji.
  5. Poszukujesz trawy do zastosowania wewnątrz budynku lub jesteś właścicielem hotelu i zależy ci na ateście trudnozapalności ? Rainbow i CFL Grass to wybór dla ciebie. Jeśli szukasz trawy naturalnie wyglądającej z atestem kup CFL Grass, zaś jeśli szukasz ciekawego koloru i czegoś wyjątkowego spójrz na kolory trawy Rainbow !
  6. Szukasz trawy – nie wiesz konkretnie jakiej lecz dostępnej w szybkim czasie od ręki ? Pomożemy ci wybrać produkty dostępne od ręki w różnych półkach cenowych: Victory – wysoka i masywna, Castor – średniej wysokości i wytrzymały czy Botanic o naturalnym wyglądzie i dużej dostępności magazynowej. Jeśli te trawy cię nie urzekły a twoje zapotrzebowanie nie przekracza 50m2 polecamy: Vega, Mira, Virgo, Play, Mira, Camellia, Giardino, Garden, Greenfield, Polaris oraz Gentiane. Pamiętaj jednak, że jeśli zależy ci na szybkiej realizacji – zadzwoń do nas i sprawdź uprzednio dostępność !

 

Nie odpowiedzieliśmy na twoje pytanie lub szukasz czegoś innego ? Zadzwoń do nas lub napisz – zawsze chętnie pomożemy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × cztery =