Uncategorized

Ogród marzeń z naszą trawą!

Ogród marzeń z naszą trawą!

Ogród to słowo które utożsamia się ze spokojem, relaksem i odpoczynkiem oraz odcięciem od codziennych problemów. Nie bez powodu chcielibyśmy aby ogród wyglądał ślicznie i świeżo najlepiej niskim nakładem pracy. W dzisiejszych czasach najcenniejszą walutą jest czas, a nasza trawa może tą walutę dostarczyć. Trawa sztuczna nie wymaga praktycznie żadnej pielęgnacji. Odporna na warunki atmosferyczne, wiecznie zielona trawa nie wymaga podlewania, pielenia czy koszenia.

Każdy ogrodnik powie ci jak ciężkie jest utrzymanie trawnika w idealnym stanie. Nawet jeśli kupisz naturalną trawę z rolki która wygląda świeżo i prześlicznie za 2-3 miesiące przekonasz się, że jednak nie jest ona taka idealna. Zaczną pokazywać się chwasty, kolor zacznie być bardziej żółty niż zielony, a podlewanie codziennie wieczorem w upały zacznie cię denerwować.

Dzisiejsza technologia produkcji pozwala nam na uzyskanie idealnego modelu dobranego do naszych potrzeb. Niskie, średnie, wysokie, w soczyście zielonym kolorze lub może trochę ciemniejszym ? Chcesz mieć u siebie w ogrodzie trawę golfową lecz wiesz, że strasznie ciężko taką wyhodować i utrzymać ? Żaden problem – posiadamy w swojej ofercie także trawy sportowe jak Play czy Green.

Chcesz stąpać po 5cm zielonego miłego runa które będzie delikatnie pieścić twoje stopy ? Proszę bardzo, produkt Victory spełni twoje oczekiwania.

W naszym ogrodzie dbamy również o osoby które stawiają naturę na pierwszym miejscu. Specjalnie z myślą o was nasze produkty mają aż 9-letnią gwarancję aby służyć ludziom jak najdłużej się da, a wszystkie także nadają się do recyklingu. Dodatkowo, wszystkie nasze trawy wyprodukowane są na terenie UE i posiadają wszystkie normy i atesty więc nie musisz się bać że trawa zaszkodzi Tobie, twoim bliskim czy twojemu pupilowi.

Jeśli nadal nie czujesz się przekonany to pamiętaj, że w pięknych ogrodach są zakamarki do których ciężko jest wjechać kosiarką, a muszą wyglądać idealnie. Dlaczego nie zastosować tam trawy sztucznej ? Połóż ją raz i zapomnij o pielęgnacji – możesz tylko delektować się jej wyglądem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 4 =