Uncategorized

Sezon na ogród można oficjalnie uznać za otwarty !

Sezon na ogród można oficjalnie uznać za otwarty !

Sezon na ogród można oficjalnie uznać za otwarty ! Wraz ze wzrostem temperatury ludzie zaczynają wychodzić z domu i wygłodniali słońca spędzają czas na świeżym powietrzu. To doskonały czas na odświeżenie swojego ogrodu ! Jeśli chcesz zmienić coś szybko, estetycznie i trwale to idealnym rozwiązaniem będzie trawa sztuczna. Rozwiązanie modne, nowoczesne i bardzo praktyczne. Trawa sztuczna zyskała bardzo szerokie grono fanów zarówno wśród architektów krajobrazu jak i normalnych ludzi ze względu na wygodę i bardzo naturalny wygląd. Ostatnimi laty fabryki trawy sztucznej bardzo ulepszyły proces technologiczny produkcji trawy co dało gigantyczne rezultaty przy naturalnym wyglądzie trawy.

Skąd pomysł na sztuczną trawę ?

Trawa sztuczna jest bardzo popularnym sposobem na trawnik w Wielkiej Brytanii. Tamtejsze małe ogródki są bardzo uciążliwe w obsłudze, a sprzęt do obsługi trawnika ciężko schować. Sztuczna trawa dodatkowo nigdy nie będzie wyglądała źle – zawsze będzie świeża i zielona, dodatkowo nie musimy obawiać się chwastów ani szkodników. Anglicy doskonale wiedzą, że czas to najcenniejsza rzecz w naszym życiu. Po co więc tracić go na np. pielenie albo koszenie trawy ? Lubisz siedzieć w ogrodzie ? Posiedź wygodnie na leżaczku zamiast pocić się kosząc trawę. Sztuczna trawa to także idealny pomysł na taras ! Nie chcesz jak wszyscy zmieniać płytek na tarasie co parę lat i mieć oryginalny taras ? To jest idealne rozwiązanie. Odporne na mróz, deszcz, śnieg i wysokie temperatury oraz promienie UV.

Trawa sztuczna kojarzy ci się z szorstką niską trawą podobną do pumeksu ? Nic bardziej mylnego !

Dzisiejsze trawy są bardzo różnorodne. Wysokie, niskie, jasne i ciemne a także w kolorach tęczy i w pasy dla fanów football’u. Tak szeroki przekrój, delikatność w dotyku i odzwierciedlenie naturalnego wyglądu sprawia, że nie jest to już najtańsze rozwiązanie tymczasowe na twój taras tylko docelowy produkt o pięknym wyglądzie którym możesz się pochwalić. Nasze trawy sprawdzają się w wielu miejscach w zależności od zastosowania. Zachęcamy do kontaktu, a dobierzemy produkt do twoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć + 10 =