Uncategorized

Trawa sztuczna jako idealna nawierzchnia na siłownie i przydomowe boisko

Trawa sztuczna jako idealna nawierzchnia do siłownie i przydomowe boisko

Trawa sztuczna posiada coraz bardziej szerokie zastosowanie. Na coraz większej ilości siłowni można spotkać trawę sztuczną – ładny wygląd, wyciszenie sportowców to jedno… Trawa posiada także aspekt praktyczny przy crossficie ! Może służyć jako tor do przeciągania sanek, ciężarów itd. Jako, że jest wytrzymała to nie wytrze się pod naciskiem ciężarów, a jej poślizg daje możliwości treningu. W naszej ofercie posiadamy także trawy sportowe z różnymi zastosowaniami – do piłki nożnej i do rugby jak i do golfa i tenisa. Wszystkie trawy można uzyskać w różnych przedziałach cenowych i jakościowych co daje nam możliwość dostosowania produktu pod każdego klienta.

Pole do minigolfa przy domu czy hotelu ? Proszę bardzo !

W swojej ofercie posiadamy trawy Garden, Giardino, Play i Green. Trawy te charakteryzują się możliwością zastosowania ich jako trawy do golfa lub tenisa. Nie wymagają zasypywania lecz jeśli chcesz uzyskać efekt twardszej i bardziej wytrzymałej nawierzchni polecamy zasypać ją piachem. Różnice pomiędzy trawami polegają na ich jakości. Te tańsze mają 3 lata gwarancji i składają się z polipropylenu – mniej odpornego materiału na uklepywanie jak i promienie UV, a te droższe są gęstsze i wykonane z polietylenu – materiału bardziej odpornego na ugniatanie i promienie UV. Dodatkowo gęstość daje nam jednolicie gładką i twardą nawierzchnie dla komfortu gry.

Trawy sportowe od ręki – tylko u nas !

Jako jedna z nielicznych firm posiadamy trawy sportowe dostępne od ręki. Napisz lub zadzwoń do nas i sprawdź jakie produkty są dostępne w tym momencie. Doradzimy w kwestii doboru odpowiedniej trawy jak i w kwestii montażu. Nasz zespół wykonał wiele realizacji na terenie Polski i Europy na europejskich certyfikowanych produktach. Klienci wybierając nas wybierają nie tylko nasze produkty ale także nasze fachowe doradztwo i serwis. W naszej ofercie poza trawą znajdą Państwo także produkty do mocowania i łączenia trawy sztucznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 + 18 =